Het park is extra geopend tijdens de verlengde weekends op 1 mei, 14-15 mei en 25 mei. Boek jouw activiteit makkelijk online.



Op zoek naar een originele avondactiviteit met je vrienden, collega’s, sportclub of vereniging? Met onze Sunset Deal beleef je twee uur watersportplezier op het cablepark terwijl de zon stilaan ondergaat. Zalig om de dag mee af te sluiten! En nóg zaliger als je weet dat je 45% korting ontvangt op je bezoek.
Of je nu voor het eerst op een kneeboard staat of meteen het wakeboard wil proberen: iedereen kan deelnemen op zijn eigen niveau. Onze monitoren begeleiden de groep stap voor stap op het water. Alle materiaal is inbegrepen in de prijs, van wetsuits en zwemvesten tot waterski’s, kneeboards en wakeboards.
De Sunset Deal is ideaal voor groepen van 10 tot 30 personen die samen iets actiefs willen beleven zonder een volledige dag uit te trekken. Startmomenten zijn dagelijks vanaf 17u en ten laatste vanaf 19u, afhankelijk van de zonsondergang. Boek
Opgelet: deze prijzen gelden enkel na 17u en voor groepen vanaf 10 personen.
Deze verjaardagsformule is giga populair bij kinderen vanaf 8 jaar. De jongens en meisjes kunnen zich helemaal uitleven op het water.
En achteraf? Een lekkere pannenkoek, wafel of ijsje in de taverne natuurlijk!
Waterskiën of wakeboarden over de Donkvijver, zowel voor beginners als voor pro’s. Koop een ticket van 1 of 2uur. Waterpret verzekerd!
Duizenden bezoekers kozen al voor avontuur bij The Outsider. Dit is wat zij ervan vinden.
“Was hier voor de eerste keer om te leren waterskiën, begonnen op de gemakkelijke kabel en aan de hand van de crew en hun tips vrij vlot kunnen overschakelen naar de grote kabel.
Hierna nog eens teruggekomen om te leren wakeboarden en ook daarmee werd ik vlot geholpen.
Het huur materiaal is heel degelijk, ze zijn op alles voorzien.
Echt een hele fijne ervaring, ik raad het iedereen aan!”
“Zalige sfeer, supervriendelijke mensen aan de kabel. Leuke obstakels. Ook voldoende parking en leuke bar met veel keuze. Een echte aanrader.“
“Vriendelijk en correct begeleid tijdens initiatie. Hele mooie ervaring.“
“Mooie en degelijk onderhouden wakeboard/waterski kabelbaan met toffe strandbar. Vriendelijke en goede begeleiders.“
“Place to be!“
“Heel leuke sfeer“
“Zeer vriendelijk en vrolijk team, kabelpark midden in het groen, we hebben een leuke tijd gehad!“
“Leuke plek, we komen zeker terug.“
“Zalig moeras parcours voor het ganse gezin. Echt een aanrader.“
“Met vrijgezellengroep de Blue Diamond klimtoren gedaan. Zeker een aanrader, dit is niet enkel voor kids! Wij amuseerden ons hier als volwassenen zeker!
Vlotte uitleg en hulp.“
“We hebben deze plek bezocht met onze leerlingen. Ze hebben zich waanzinnig geamuseerd. Ook uitstekende begeleiding! Mooie en ruime parking. Ook overal heel netjes.“
“Een zeer mooi groen gebied met veel toffe activiteiten, zoals lasershooting, hoogteparcours, moerasparcours, enz. De lasershooting was goed uitgelegd net zoals de andere activiteiten door het top team van het avonturenpark.“
“Leuk avonturenpark, zeker een aanrader om met de kinderen naar toe te gaan!”
“Top”
“Zeer leuke dag gehad met de kinderen. De moerastocht en het blote voetenpad zijn zeker een aanrader. Volgende keer zeker de klimtoren proberen.”
“Leuke activiteiten om te doen. Heel gevarieerd aanbod.”
“Leuk avonturenpark voor jong en oud! Je kan er voor van alles terecht. Wij hebben eerst het blotevoetenpad gedaan wat rustig en aangenaam voor de voetjes was. Het moeraspad was al meer een uitdaging.
Veel plezier gehad!”
“Super leuke activiteiten en het personeel was super vriendelijk.”
“Leuk 🤩🤩🤩”
“Toffe plaats voor alle leeftijden. Wij hebben het blotevoetenpad en een kajak gehuurd. Correcte prijzen.”
“Een geweldige plek om de dag door te brengen en te genieten van verschillende activiteiten. Van heel actief tot meer ontspannend. Perfect voor alle leeftijden. Als je even pauze neemt, zijn er verschillende restaurants en bars om te ontspannen en te genieten van lekker eten en drinken. Ik kan dit echt aanraden!”
“Fijne plek, zeker voor tieners die houden van klimmen en waterpret.”
“Leuke teambuilding gehad, de mensen van The Outsider waren zeer behulpzaam. Monitor Arthur heeft de namiddag heel goed ondersteund, we hebben veel gelachen!”
“Wat een locatie. Veel te beleven, zeker bij goed weer. Toffe sfeer en vriendelijke bediening in de Lakehouse summerbar. Eveneens hulp gekregen voor onze vrijgezel zijn opdrachten.”
“Heel vriendelijk en aangenaam personeel die hun job heel goed doen, en met wie je een goed gesprek kunt hebben.”
“Veel leuke activiteiten.”
“Wij hebben met onze vriendengroep zeer fijne tijden beleefd op de site van The Outsider Vlaamse Ardennen en wij hebben heel wat leuke activiteiten kunnen doen. Cablepark, klimmuur, offroad e-step, enz. Ook heel leuk zitten om iets lekkers te drinken en eten. Wij gaan zeker nog eens terug!”
“Wij hebben daar met de familie bolletra gespeeld en het was zeer leuk. Maar je kan daar vanalles doen, voor jong en oud! Er was voldoende parkeergelegenheid. En het is een enorm groot en mooi domein. De prijs/kwaliteit was ook in orde. Zeker aan aanrader als je in de buurt bent. Wij komen zeker nog eens langs.”
“We hebben lasergamen gedaan en dat was echt heel leuk! Het eten was ook erg lekker!”
“Aangenaam voor jong en oud.”
“Leuke locatie, vlot bereikbaar. Goede begeleiding!”
Zin in een snack, een drankje of een uitgebreide maaltijd na al jouw inspanningen? Dat heb je verdiend! Schuif de voetjes onder tafel of in het zand bij onze horecazaken.





