Een voorbereide deelnemer is er twee waard! Daarom vraag je hen best om volgende zaken in hun rugzak te steken: kledij die nat en vuil mag worden, weersgebonden materiaal (regenjas, zonnecrème, …), zwemkledij (vooral voor waterski of andere wateractiviteiten), stevige sportschoenen of bottinnen die nat en vuil mogen worden, reserveschoenen voor achteraf in de bus, een handdoek, een plastic zak voor de natte kledij / schoenen, een lunchpakket, een vieruurtje, een drinkfles, wat zakcentjes voor een drankje of snack
Je kan vanaf 20 deelnemers profiteren van de sociale tarieven voor scholen en jeugdgroepen.
Op de populairste schoolsportdagen kunnen we makkelijk 450+ leerlingen tegelijk een kwalitatief programma aanbieden.
Wijzigingen in het aantal deelnemers met 25 personen of meer dienen uiterlijk 10 dagen voor de activiteit schriftelijk of per mail doorgegeven te worden.
Wijzigingen in het aantal deelnemers met minder dan 25 personen moeten ten laatste 24uur voor de activiteit schriftelijk of per mail doorgegeven te worden. Indien 3% of minder personen afwezig zijn tijdens de activiteit worden daarvoor geen kosten
aangerekend. Indien meer dan 3% van de personen afwezig zijn, wordt de helft van de prijs
aangerekend van de afwezigen.
We hebben een aanbod voor lagere school vanaf 3de leerjaar en middelbare school. De programma’s zijn perfect afgestemd op de leeftijden van de groep. Voor de allerkleinsten, 1ste en 2de leerjaar (6-8 jaar), hebben we geen standaard programma’s. Heb je toch interesse om met deze leeftijdsgroep langs te komen, aarzel niet om ons te contacteren en dan kijken we samen welke activiteiten mogelijk zijn voor jouw groep.
Ja hoor! Heel wat scholen reserveren hun uitstap tot 3 jaar ver om zo zeker te zijn van hun ideale datum. Belangrijke voetnoot: Als je meer dan een jaar vooruit boekt, zijn de prijzen steeds onder voorbehoud. Deze kunnen nog aangepast worden op basis van de gezondheidsindex of veranderingen in de economische situatie.
Ja, grote groepen krijgen steeds een jongens- en meisjeskleedruimte toegewezen. In het avonturenpark vind je een fontein waar iedereen zich makkelijk kan afspoelen, er zijn geen douches voorzien.
We voorzien aangewezen plaatsen in de kleedkamer voor persoonlijke spullen. Waardevolle items laat je best zoveel mogelijk thuis. Alle portefeuilles en smartphones kan je verzamelen in één zak en veilig opbergen in één gezamenlijke locker.
Onze activiteiten worden begeleid door professionele monitoren. Er dient wel verplicht minimaal één leerkracht of leiding aanwezig te blijven bij de groep als verantwoordelijke.
Ja! Een beetje regen houdt ons niet tegen. Met de juiste kledij en voldoende reservekledij voor achteraf kan het alsnog een geslaagde daguitstap worden. We zorgen voor overdekte ruimtes voor de lunch als het hard zou regenen. Enkel wanneer de weersomstandigheden het onveilig maken, kijken we op het moment zelf voor mogelijke alternatieven. Bij onweer worden de activiteiten tijdelijk stil gelegd om de veiligheid te blijven garanderen.
De taverne is niet standaard geopend tijdens je bezoek doorheen de week. Verder wordt er standaard een half uur pauze voorzien, wat niet genoeg is om voor elke leerling een lunch te voorzien. Daarom vragen we om steeds een eigen lunch mee te brengen. Tijdens openingsuren en drukke schoolsportdagen kunnen wel drankjes en chips aangekocht worden. Vraag gerust bij je boeking naar de mogelijkheden.
Ja hoor! Onze ruime gratis parking biedt zeker voldoende ruimte voor bussen om de kinderen af te zetten en op te wachten.
Vooral voor scholen geldt de regel: hoe vroeger, hoe beter. Vooral de dagen in juni en september zijn heel snel volzet. Enkele weken tot maanden op voorhand is aangeraden, en voor de héle populaire data raden we zelfs aan om al enkele jaren vooraf de dag (of meerdaagse) vast te leggen. Uiteraard is het ook sterk afhankelijk van de groepsgrootte.
Bij aankomst worden jullie onthaald door een monitor die het dagverloop uitlegt en de groep meeneemt naar de kleedkamers. Vanaf dan kan je met al je vragen bij de groepsmonitor terecht.
Ja, dat mag, en zo hebben we het ‘t liefst! Het zal de band met je groep alleen maar ten goede komen. Indien de leerkracht/leiding niet meedoet dienen ze wel verplicht bij de groep te blijven.
Ja, het station van Oudenaarde ligt op 30 minuten wandelafstand.
Een volledige dag duurt van 9u tot 16u. Uiteraard wordt hier rekening gehouden met jullie vervoer. Zo kan er ‘s ochtends ook gestart worden om 8u30, of om 9u30, maar wel ten laatste om 10u. Ook is het einduur aanpasbaar tot uiterlijk 17u.
Dit kan je max een dag op voorhand te weten komen. Onze planningsverantwoordelijke maakt deze dan pas op. Op die manier weten we al de juiste aantallen en kunnen er geen last minute wijzigingen meer gebeuren.
Veelgestelde vragen
Benieuwd naar wat mensen willen weten over ons activiteiten en schoolsportdagen? Lees alvast deze vragen door en wees optimaal voorbereid op je bezoek.
Meer weten? Vind alle FAQ’s op onze verzamelpagina.
Je kan het avontuur opsnuiven in elke uithoek van het land. Elke locatie heeft een uniek aanbod.
Vind een Outsider in jouw buurt en ontdek de mogelijkheden!
Avontuur in het groen, op en rond de Donkvijver.
Van waterskiën en hoogteparcours tot het iconische moerasparcours, met een zonnig terras als welverdiende finish. Op en top vakantiegevoel!


Zout op de lippen, zand tussen je tenen — da’s de echte vitamin SEA.
Naast de activiteiten in Nieuwpoort beleef je de coolste strand- en zeesporten in Oostende en Westende.


Back to basics, maar dan met een adrenalinerandje.
In de Ardennen ga je all-in: ruiger terrein, meer natuur en avonturen zoals speleo, rotsklimmen of varen op de Ourthe.


Vlakbij de stad, maar toch in de natuur! Hier beleef je avontuur langs en op de Dender.
Vaar de rivier af, bedwing één van de drie klimtorens of kies uit de tientallen activiteiten op het domein.


Diep de natuur in, in het Limburgse groen.
Deze locatie draait volledig rond outdoor fun tussen de bomen en in het weiland, met teambuildings en activiteiten waar ruimte en rust centraal staan.

